جهانگردی جهانی

جهانگردی جهانی

عصر جدیدی از سفر و جهانگردی جهانی در راه است. از پایداری گرفته تا انعطاف‌پذیری و فراگیر بودن، بیایید نگاهی دقیق‌تر به سه روند سفر و نحوه پشتیبانی استانداردها از سفر بیندازیم.

عصر جدیدی از سفر و جهانگردی جهانی در راه است. از پایداری گرفته تا انعطاف‌پذیری و فراگیر بودن، بیایید نگاهی دقیق‌تر به سه روند سفر و نحوه پشتیبانی استانداردها از سفر بیندازیم.

جهانگردی جهانی

بازتعریف «همه فراگیر»

آیا می توانید جایی را تصور کنید که خانواده ها و دوستان بتوانند در کنار هم تعطیلات خود را بگذرانند؟ از مراکز اطلاعاتی سازگار با خط بریل گرفته تا زیرساخت‌های بدون مانع، گردشگری پزشکی، گردشگری قابل دسترسی، به تجربه سفر ارزش می‌افزاید و مردم را از هر طبقه‌ای قادر می‌سازد تا با عدالت سفر کنند. این چشم انداز می تواند با کمک ISO 21902 به واقعیت تبدیل شود، که لذت سفر برای افراد در هر سن و توانایی را تسهیل می کند و گردشگری را برای همه قابل دسترس می کند.

یک مطالعه نشان می دهد که گردشگری قابل دسترس یک بازار نوظهور قابل توجه است که انتظار می رود تا سال 2025 درآمدی بالغ بر 88.6 میلیارد یورو ایجاد کند. این استاندارد به ارائه دهندگان خدمات گردشگری کمک می کند تا مقاصد گردشگرپذیر برای معلولان را تبلیغ کنند و فرصت هایی را که این بازار پرسود ارائه می دهد را درک کنند.

چه یک مادر باردار، چه یک شهروند سالخورده یا یک فرد دارای معلولیت، شما هم مانند سایرین حق دارید از زندگی از طریق گردشگری بدون مانع لذت ببرید. تأثیر این استاندارد حتی فراتر از ذینفعان گردشگر است – این استاندارد دسترسی به ارزش‌های اجتماعی و اقتصادی جامعه را تامین می‌کند.

زنده نگه داشتن سنت های آشپزی

غذا همان چیزی است که ما هستیم. این گسترش هویت های قومی ما است، نه اینکه به تاریخچه شخصی ما اشاره کنیم. یکی از بهترین راه‌ها برای تجربه کامل فرهنگ محلی یک کشور، چشیدن طعم غذاهای بی‌نظیر آن است، به همین دلیل است که بسیار مهم است که آن را به روشی صحیح حفظ کنیم.

ISO 21621 الزامات و توصیه‌هایی را برای رستوران‌های سنتی در سراسر جهان بیان می‌کند تا یک تجربه آشپزی محلی و اصیل را برای گردشگران فراهم کند. در قلب این استاندارد، سنت حفظ می شود، و ظاهر رستوران‌ها تا نحوه سرو غذا برای نشان دادن اینکه آنها به میراث خود وفادار می‌مانند مشخص می گردد. این به گردشگران کمک می کند تا انتخاب های آگاهانه تری در مورد محل صرف غذا و لذت بردن از غرور آشپزی مردم محلی داشته باشند.

سفر سبز

پایداری همچنان در اولویت هتل‌ها در سال 2022 و پس از آن خواهد بود، مطالعات اخیر نشان می‌دهد که 76 درصد مسافران امکانات اقامتی را انتخاب می‌کنند که شیوه‌های پایداری در آن وجود داشته باشد. با کمک ISO 21401، تسهیلات اقامتی می‌توانند تأثیرات زیست‌محیطی خود را بهبود بخشند، تبادلات اجتماعی را ارتقا دهند و به جوامع محلی کمک کنند.

اقامتگاه برای فعالیت های توریستی حیاتی است و پتانسیل بسیار زیادی برای گردشگری پایدار دارد. علاقه جهانی به پایداری تمایل مردم را برای تجربه خدمات و محصولات پایدارتر افزایش می دهد. همانطور که مسافران از اهمیت پایداری بیشتر آگاه می شوند، می توانند از تعطیلات سالم لذت ببرند زیرا می دانند که با انتخاب اقامتگاه های پایدار همراه با خدمات سازگار با محیط زیست، در حفاظت از سیاره ما نقش داشته اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا