خط مشی کوکی

درباره این خط مشی کوکی

این خط مشی کوکی توضیح می‌دهد که کوکی‌ها چیست و چگونه از آنها استفاده می‌کنیم، انواع کوکی‌هایی که استفاده می‌کنیم، یعنی اطلاعاتی که با استفاده از کوکی‌ها جمع‌آوری می‌کنیم و نحوه استفاده از آن اطلاعات، و نحوه کنترل تنظیمات برگزیده کوکی‌ها.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده، ذخیره و ایمن نگه داشتن اطلاعات شخصی شما، به خط مشی رازداری ما مراجعه کنید.شما می توانید در هر زمان رضایت خود را از اعلامیه کوکی در وب سایت ما تغییر دهید یا پس بگیریددر مورد اینکه ما چه کسی هستیم، چگونه می توانید با ما تماس بگیرید و چگونه داده های شخصی را پردازش می کنیم، در خط مشی رازداری خود بیشتر بیاموزید.رضایت شما برای دامنه های زیر اعمال می شود: isofartak.com[user_consent_state]

کوکی ها چیست؟

کوکیها فایل های متنی کوچکی هستند که برای ذخیره اطلاعات کوچک استفاده می شوند. هنگامی که وب سایت در مرورگر شما بارگذاری می شود، آنها در دستگاه شما ذخیره می شوند. این کوکی‌ها به ما کمک می‌کنند تا وب‌سایت را به درستی کار کنیم، آن را ایمن‌تر کنیم، تجربه کاربری بهتری ارائه کنیم، و نحوه عملکرد وب‌سایت را درک کنیم و تجزیه و تحلیل کنیم که چه چیزی کار می‌کند و کجا نیاز به بهبود دارد.

چگونه از کوکی ها استفاده می کنیم؟

مانند بسیاری از خدمات آنلاین، وب سایت ما از کوکی های شخص اول و شخص ثالث برای چندین هدف استفاده می کند. کوکی‌های شخص اول عمدتاً برای عملکرد صحیح وب‌سایت ضروری هستند و هیچ یک از داده‌های قابل شناسایی شخصی شما را جمع‌آوری نمی‌کنند.

کوکی های شخص ثالث مورد استفاده در وب سایت ما عمدتاً برای درک نحوه عملکرد وب سایت، نحوه تعامل شما با وب سایت ما، ایمن نگه داشتن خدمات ما، ارائه تبلیغات مرتبط با شما و در مجموع ارائه یک کاربر بهتر و بهبود یافته است. تجربه کنید و به سرعت بخشیدن به تعاملات آینده خود با وب سایت ما کمک کنید.

از چه نوع کوکی هایی استفاده می کنیم؟

ضروری: برخی از کوکی ها برای اینکه بتوانید عملکرد کامل سایت ما را تجربه کنید ضروری هستند. آنها به ما اجازه می دهند جلسات کاربر را حفظ کنیم و از هرگونه تهدید امنیتی جلوگیری کنیم. آنها هیچ اطلاعات شخصی را جمع آوری یا ذخیره نمی کنند. به عنوان مثال، این کوکی ها به شما امکان می دهند وارد حساب کاربری خود شوید و محصولات را به سبد خرید خود اضافه کنید و به طور ایمن پرداخت کنید.

آمار: این کوکی ها اطلاعاتی مانند تعداد بازدیدکنندگان وب سایت، تعداد بازدیدکنندگان منحصر به فرد، صفحات وب سایت بازدید شده، منبع بازدید و غیره را ذخیره می کنند. این داده ها به ما کمک می کنند تا بفهمیم وب سایت چقدر خوب کار می کند و جایی که نیاز به بهبود دارد.

بازاریابی: وب سایت ما تبلیغات را نمایش می دهد. این کوکی ها برای شخصی سازی تبلیغاتی که به شما نشان می دهیم استفاده می شود تا برای شما معنادار باشد. این کوکی ها همچنین به ما کمک می کنند تا کارایی این کمپین های تبلیغاتی را پیگیری کنیم.

عملکردی: این کوکی هایی هستند که به برخی از عملکردهای غیر ضروری در وب سایت ما کمک می کنند. این قابلیت ها شامل جاسازی محتوایی مانند ویدیوها یا به اشتراک گذاری محتوای وب سایت در پلتفرم های رسانه های اجتماعی است.

تنظیمات برگزیده: این کوکی ها به ما کمک می کنند تنظیمات و تنظیمات برگزیده مرور شما را مانند تنظیمات برگزیده زبان ذخیره کنیم تا تجربه بهتر و کارآمدی در بازدیدهای بعدی از وب سایت داشته باشید.

چگونه می توانم تنظیمات برگزیده کوکی را کنترل کنم؟

اگر تصمیم گرفتید تنظیمات برگزیده خود را بعداً از طریق جلسه مرور خود تغییر دهید، می توانید روی برگه “حریم خصوصی و کوکی” در صفحه خود کلیک کنید. با این کار اعلان رضایت دوباره نمایش داده می شود و شما را قادر می سازد تنظیمات برگزیده خود را تغییر دهید یا رضایت خود را به طور کامل پس بگیرید.

علاوه بر این، مرورگرهای مختلف روش های مختلفی را برای مسدود کردن و حذف کوکی های استفاده شده توسط وب سایت ها ارائه می دهند. می توانید تنظیمات مرورگر خود را برای مسدود کردن/حذف کوکی ها تغییر دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مدیریت و حذف کوکی ها، به wikipedia.org، www.allaboutcookies.org مراجعه کنید.

پیمایش به بالا