گواهینامه ایزو برای مراکز آموزشی چیست؟ 9 ایزو آموزشی

گواهینامه ایزو برای مراکز آموزشی

گواهینامه ایزو برای مراکز آموزشی چیست؟ سازمان بین المللی استاندارد ISO برای ارتقاء سطح کیفی خدمات آموزشی استانداردهایی تدوین کرده همانند استاندارد ایزو 29990، استاندارد ایزو 29995، استاندارد ایزو 29993، استاندارد ایزو 21001، استاندراد ایزو 9001، استاندارد ایزو JTC 1/SC 36، استاندارد ایزو 40180، استاندارد ایزو 29994 یا استاندارد IWA2 مربوط به ارزیابی و بهبود کیفیت در مراکز آموزشی، را تدوین کرده است.

گواهینامه ایزو برای مراکز آموزشی ادامه مطلب »

مراحل پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی (HSE-MS) – 9 مرحله مهم

مراحل پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی (HSE-MS) – 9 مرحله مهم

HSE به شدت بر روی سیستم های مدیریت ایمنی برای انطباق متمرکز است. بنابراین، پیاده سازی یک سیستم ایمنی تحت یکی از استانداردهای موجود ممکن است سازمان شما را جلوتر از بازی قرار دهد. 9 مرحله پیاده سازی الزامات سیستم مدیریت ایمنی به شرح زیر است:

مراحل پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی (HSE-MS) – 9 مرحله مهم ادامه مطلب »

ایزو 21102 چیست؟ استاندارد بین المللی در صنعت گردشگری

ایزو 21102 چیست؟

ایزو 21102 چیست؟ استاندارد ISO 21102:2020 این سند الزامات و توصیه‌های شایستگی‌ها و نتایج مورد انتظار مرتبط با شایستگی‌ها را برای رهبران فعالیت‌های گردشگری ماجراجویی مشترک برای هر فعالیت گردشگری ماجراجویانه ایجاد می‌کند که می‌تواند بر کیفیت و ایمنی خدمات ارائه‌شده تأثیر بگذارد.

ایزو 21102 چیست؟ ادامه مطلب »

چک لیست کامل مدارک لازم برای اخذ گواهینامه ایمنی از اداره کار

مدارک لازم برای اخذ گواهینامه ایمنی از اداره کار در سال 1403

ارائه و بارگذاری کپی شناسنامه برای اعضاء هیئت مدیره و مدیرعامل، گواهینامه ایمنی 8 ساعته کارگری، معرفی مسئول ایمنی، گواهینامه تخصصی ایمنی کارفرمایی، گواهینامه رتبه از سازمان برنامه و بودجه یا گواهینامه صلاحیت از اداره کار برای شرکت های خدماتی و اعلام حداقل یک قرارداد فعال جزو مهمترین مدارک لازم برای اخذ گواهینامه ایمنی یا گواهینامه HSE اداره کار که بین شرکت های پیمانکاری اعلام میگردد، لازم و ضروری است.

مدارک لازم برای اخذ گواهینامه ایمنی از اداره کار در سال 1403 ادامه مطلب »

استاندارد ایزو 29990 چیست؟ (استاندارد ISO مدیریت کیفیت آموزش)

استاندارد ایزو 29990 چیست؟ استاندارد ISO مدیریت کیفیت آموزش

ISO 29990:2010 یک استاندارد یکپارچه برای ارائه دهندگان خدمات یادگیری ایجاد می کند که شامل شرکت ها، موسسات حرفه ای و مراکز یادگیری مادام العمر در سراسر جهان می شود. پیاده سازی و استقرار الزامات استاندارد ایزو 29990 از طراحی مناسب خدمات و ارزیابی نتایج یادگیری حمایت می کند. هدف این گواهی ارائه یک مدل کلی برای عملکرد و عملکرد حرفه ای با کیفیت برای ارائه دهندگان خدمات یادگیری (LSP) است که در توسعه و ارائه آموزش مشغولند.

استاندارد ایزو 29990 چیست؟ استاندارد ISO مدیریت کیفیت آموزش ادامه مطلب »

تعریف مدیریت ریسک چیست؟ (ایزو 31000 استاندارد مدیریت ریسک)

تعریف مدیریت ریسک چیست؟ (ایزو 31000 استاندارد مدیریت ریسک)

تعریف مدیریت ریسک چیست؟ مدیریت ریسک “Risk management” فرآیند مستمر شناسایی، تجزیه و تحلیل، ارزیابی و درمان مواجهه با زیان و نظارت بر کنترل ریسک و منابع مالی برای کاهش اثرات نامطلوب زیان است.

تعریف مدیریت ریسک چیست؟ (ایزو 31000 استاندارد مدیریت ریسک) ادامه مطلب »

گواهینامه GDP چیست؟ (روش خوب توزیع دارو)

گواهینامه GDP چیست؟

گواهینامه GDP چیست؟ Good Distribution Practices مخفف GDP یعنی شیوه های توزیع خوب می باشد و در این زمینه به نگهداری و حمل و نقل فرآورده های دارویی نهایی و مواد موثره اشاره دارد. تولیدکنندگان محصولات دارویی تابع الزامات شیوه های تولید خوب (GMP) هستند.

گواهینامه GDP چیست؟ ادامه مطلب »

ایزو ویژه هوافضا – استاندارد AS 9100

ایزو ویژه هوافضا

صنعت هوافضا در سطح بسیار پیچیده ای عمل می کند و نیازمند توجه دقیق به کیفیت و ایمنی است. برای رسیدگی به این الزامات سختگیرانه، استانداردهای تخصصی ایجاد شده است که AS9100 به عنوان یک بازیکن کلیدی در این حوزه برجسته است. این استاندارد که مطابق با سیستم کیفیت ISO 9001 توسعه یافته است، نشان دهنده آخرین تحول در استانداردهای هوافضا است که جایگزین نسخه AS9100:2009 می شود.

ایزو ویژه هوافضا ادامه مطلب »

استاندارد AS9145 چیست

استاندارد AS9145 چیست؟

AS9145 یک استاندارد خاص برای صنعت هوافضا و دفاع است و برای توسعه محصول جدید یا تغییرات محصول موجود اعمال می شود. این یک فرآیند ساختاریافته است که شامل برنامه ریزی پیشرفته کیفیت محصول (APQP) و فرآیند تایید بخش تولید (PPAP) به عنوان بخشی از الزامات آن است.

استاندارد AS9145 چیست؟ ادامه مطلب »

شرایط و مدارک لازم اخذ گرید و رتبه انفورماتیک – 0 تا 100 مراحل

شرایط و مدارک لازم اخذ گرید و رتبه انفورماتیک – 0 تا 100

شرایط و مدارک لازم اخذ گرید و رتبه انفورماتیک مهمترین چالش شرکت های کامپیوتری و IT جهت رتبه بندی و اخذ مجوز شورای عالی انفورماتیک است. ما در این مقاله سعی براین داریم 0 تا 100 مراحل، شرایط و مدارک لازم اخذ گرید و رتبه انفورماتیک را مکتوب کنیم. پس اگر شرکت شما نیاز به اخذ گواهینامه انفورماتیک دارد این مقاله می تواند به شما کمک کند.

شرایط و مدارک لازم اخذ گرید و رتبه انفورماتیک – 0 تا 100 ادامه مطلب »

پیمایش به بالا