چارچوب ارزیابی ریسک (RAF) چیست؟ - اهمیت چارچوب ارزیابی ریسک

چارچوب ارزیابی ریسک (RAF) چیست؟ 6 نوع از چارچوب ارزیابی ریسک

چارچوب ارزیابی ریسک (RAF) یک استراتژی برای اولویت بندی و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد خطرات امنیتی زیرساخت فناوری اطلاعات (IT) است. یک RAF خوب اطلاعات را به گونه ای سازماندهی و ارائه می کند که هم پرسنل فنی و هم غیر فنی بتوانند آن را درک کنند.

چرا منابع انسانی در سازمان ها مهم است؟ - 7 وظیفه مهم مدیر منابع انسانی

چرا منابع انسانی در سازمان ها مهم است

چرا منابع انسانی (HR) مهم است؟ پرسنل شما بزرگترین منبع شما هستند. رفتار منصفانه با کارمندان و فراهم کردن فرصت‌هایی برای رشد به شما کمک می‌کند تا به ایده‌های خود برسید و به اهداف تجاری خود برسید. این چیزی است که منابع انسانی در موقعیت مناسبی برای کمک به آن قرار دارند.

ارزیابی ریسک معادن – مدیریت ریسک معادن – نمونه جدول

ارزیابی ریسک معادن

ارزیابی ریسک معادن – مدیریت ریسک معادن. ابزارهای ارزیابی ریسک برای کمک به جلوگیری از خطرات عمده در صنعت معدن، مانند آتش سوزی، انفجار، انفجار باد، فوران، احتراق خود به خود، ناپایداری سقف، مواد شیمیایی و خطرناک و غیره از آسیب رساندن به معدنچیان استفاده می شود.

7 تکنیک قدرتمند برای بهبود رضایت مشتری

7 تکنیک قدرتمند برای بهبود رضایت مشتری

چگونه میزان رضایت مشتری را اندازه گیری می کنید؟ سطح رضایت مشتری را می توان از طریق روش هایی مانند نظرسنجی مشتری، امتیاز خالص تبلیغ کننده (NPS)، بررسی آنلاین، شکایات مشتری و کسب و کار تکراری اندازه گیری کرد.

استاندارد ایزو 10004 چیست؟ - اخذ گواهینامه ایزو 10004

استاندارد ایزو 10004 چیست؟

ISO 10004 (رضایت مشتری) یک راهنمای کلی خانواده ایزو 9001 است که برای طراحی، برنامه ریزی و اجرای فرآیند نظارت و اندازه گیری رضایت مشتری فرموله شده است. ISO 10004 (رضایت مشتری) راهنمای خوبی برای تدوین روش های حرفه ای برای اندازه گیری رضایت مشتری است.

ISO 10002 – رضایت مشتری – اخذ گواهینامه ایزو 10002

ISO 10002

استاندارد ISO 10002 کنترل‌ها و فرآیندهای مدیریتی را تشریح می‌کند که به شما کمک می‌کند تا شکایات مشتریان را به طور مؤثرتر و کارآمدتر رسیدگی کنید – اطمینان حاصل کنید که مشتریان بیشتری از خدماتی که ارائه می‌دهید راضی هستند.

چگونه یک استراتژی سیستم مدیریت کیفیت بنویسیم؟ - راهنمای کامل

استراتژی سیستم مدیریت کیفیت

برای اطمینان از مدیریت کیفیت در سازمان خود، ابتدا باید درک کاملی از چیستی کیفیت و چگونگی دستیابی به آن داشته باشید. اینجاست که یک استراتژی سیستم مدیریت کیفیت وارد می شود – طرحی که تعیین می کند چگونه اطمینان حاصل کنید که محصولات و خدمات شما انتظارات مشتری را در هر مرحله برآورده می کنند.

ISO 30301 – سیستم مدیریت سوابق – MSR مخفف چیست؟

ISO 30301

استاندارد ISO 30301:2019 چیست؟ – این سند الزاماتی را که باید توسط یک سیستم مدیریت سوابق (MSR) به ترتیب برآورده شود را مشخص می کند. ایزو 30301 سیستم مدیریت انطباق به سازمان ها برای دستیابی به مأموریت، استراتژی و اهداف مشخص شده کمک میکند.

پیمایش به بالا