خرید گواهینامه CE

خرید گواهینامه CE، اخذ استاندارد CE اروپا، دریافت نشان سی ای جهت صادرات، مرجع صدور CE

خرید گواهینامه CE توسط تولیدکنندگان محصول که قصد صادرات را دارند تقاضا می شود. دریافت نشان CE و الصاق CE مارک روی محصول می تواند یک میزیت رقابتی مهم برای صادرات باشد. اخذ استاندارد CE اروپا منطبق با EN (های) تایید شده توسط منطقه اقتصادی اروپا و درج لوگو CE روی محصولات می تواند اطمینان مصرف کننده نهایی را از ایمن بودن محصول برطرف نماید. بنابراین دریافت گواهی CE توسط تولیدکنندگان بیشماری درخواست می شود.

گرفتن ISO برای شرکت

گرفتن ISO برای شرکت

گرفتن ISO برای شرکت، این کلمه توسط متقاضیان اخذ گواهینامه ایزو در موتور جستجوگر گوگل سرچ می شود. از کجا گواهینامه ایزو دریافت کنیم، چه شرکتی گواهینامه ISO معتبر صادر می کند، گرفتن ایزو برای شرکت چقدر هزینه دارد و سوالات این چنینی چالشی است که متقاضیان با آن درگیر هستند.

اخذ فوری گواهینامه ایزو برای پیمانکاران

اخذ فوری گواهینامه ایزو برای پیمانکاران

اخذ فوری گواهینامه ایزو برای پیمانکاران جهت ورود به مناقصه یا اخذ فوری ایزو برای سازمان ها و شرکت ها جهت ورود به بازارهای داخلی و بین المللی موضوعی است که توسط متقاضیان بیشماری درخواست می شود. برخی از مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو نیز هستند که با توجه به درخواست متقاضی به راحتی و طی چند روز اقدام به صدور فوری ایزو می کنند.

گواهینامه ایزو مورد نیاز جهت دریافت کد IR

گواهینامه ایزو مورد نیاز جهت دریافت کد IR

گواهینامه ایزو مورد نیاز جهت دریافت کد IR چیست و چگونه می توان این گواهینامه ها را دریافت کرد. دریافت کد IR جهت صادرات محصولات دامی، محصولات دامپروری، محصولات کشاورزی همچنین تولید مکمل های دامی توسط شبکه و اداره کل دامپزشکی استان ها الزام شده است. بنابراین تولیدکنندگان محصولات دامی جهت صادرات همچنین کشتارگاه های دامپروری جهت اخذ مجوز کد IR نیاز به دریافت گواهینامه های ایزو اعلام شده دارند.

نحوه ی استعلام گواهینامه ایزو

نحوه ی استعلام گواهینامه ایزو

نحوه ی استعلام گواهینامه ایزو چگونه است؟ این سوالی است که شرکت های دریافت کننده گواهینامه ایزو دارند. رجیستری شدن گواهینامه ایزو توسط سایت های خارجی دلیل بر معتبر بودن گواهینامه ایزو نیست. استعلام گواهینامه ایزو توسط سایت IAF بیان کننده صدور گواهینامه ایزو بین المللی می باشد. بنابراین، متقاضیان دریافت گواهینامه ایزو نیاز دارند تا نحوه ی استعلام گواهینامه ایزو را جویا شوند.

شرایط تمدید گواهینامه ایزو

شرایط تمدید گواهینامه ایزو

شرایط تمدید گواهینامه ایزو چگونه است، تمدید گواهینامه ایزو توسط چه شرکت هایی انجام می شود یا اینکه موسسات تمدید ایزو کدامند؟. شرکت های دارنده گواهینامه ایزو برای تمدید سالیانه گواهینامه ایزو یا تمدید گواهینامه ایزو پس از پایان دوره سه ساله چالش های متفاوتی دارند. اینکه شرایط تمدید گواهینامه ایزو چیست و چگونه باید اقدام به تمدید ایزو نمایند. آیا شما می دانید برای تمدید گواهینامه ایزو به چه مدارکی نیاز دارید یا باید از کجا شروع کنید؟

تمدید گواهینامه CE

تمدید گواهینامه CE

تمدید گواهینامه CE چگونه است؟. این سوال اغلب دارندگان گواهینامه CE است. فرآیند تمدید گواهینامه CE چگونه است. این موضوعی است که توسط این مقاله به آن می پردازیم تا چالش متقاضیان را برای تمدید گواهینامه CE دریافتی جوابگو باشیم.

HSE چیست

HSE چیست

“HSE (بهداشت، ایمنی و محیط زیست) مجموعه‌ای از فرآیندها و رویه‌ها است که خطرات بالقوه را برای یک محیط خاص شناسایی می‌کند، بهترین روش‌ها را برای کاهش یا حذف آن خطرات ایجاد می‌کند و سپس کارکنان را برای پیشگیری از حوادث، واکنش به حوادث و غیره آموزش می‌دهد.” هدف اصلی از داشتن یک سیستم مدیریت …

HSE چیست ادامه مطلب »

GMP مخفف چیست

GMP مخفف چیست

GMP مخفف چیست؟ بر طبق آمار ایزو فرتاک، این یکی از سوالاتی است که افرادی زیادی آن را جستجو کرده اند. در این مقاله به آن پاسخ خواهیم داد. GMP مخفف شده عبارت “Good Manufacturing Practice” است که به معنی “روش های تولید خوب” است. GMP چیست؟ روش‌های تولید خوب یا GMP سیستمی است که …

GMP مخفف چیست ادامه مطلب »

اخذ گواهینامه ایزو فوری و قابل استعلام

اخذ گواهینامه ایزو فوری و قابل استعلام

اخذ گواهینامه ایزو فوری و قابل استعلام موضوعی است که برخی از شرکت های پیمانکاری تقاضا دارند. دریافت فوری گواهینامه ایزو، اخذ ایزو بدون حضور ممیز و دریافت گواهینامه ایزو قابل استعلام مهمترین درخواستی می باشد که پیمانکاران دارند. اما چالش اصلی متقاضیان اخذ گواهینامه ایزو فوری این است که، آیا گواهینامه ایزو معتبر است و توسط کارفرما تایید می شود؟

به بالای صفحه بردن