ISO-TC-184-SC 4: جهانی بهتر از طریق داده های بهتر

ISO-TC-184-SC 4: داده های صنعتی که به طور موثر جمع آوری می شوند، ابزاری قدرتمند برای کمک به صنعت در تصمیم گیری بهتر است. کمیته فنی ایزو که به این حوزه اختصاص دارد، به تازگی جایزه معتبر ISO را برای قدردانی از کار ارزشمند خود دریافت کرده است.

ISO-TC-184-SC

ISO-TC-184-SC 4، داده‌های صنعتی، بیش از 770 استاندارد بین‌المللی را منتشر کرده است که به پشتیبانی از فناوری که داده‌های با کیفیت بالا را در طول چرخه عمر محصول می‌گیرد اختصاص داده است. استانداردهای آن به سازمان‌ها کمک می‌کند تا از این داده‌ها استفاده کنند تا بهترین استفاده از منابع را فراهم کنند، فرآیندهای کارآمدتر را ارتقا دهند و اطمینان حاصل کنند که ماشین‌ها و خدمات به روشی که در نظر گرفته شده‌اند کار می‌کنند.

مطالعه پیشنهادی: چگونه سازمان شما می تواند در زمان بلاک چین و هوش مصنوعی به تخصص و رهبری دست یابد؟

این کمیته نمونه ای از کمیته ای است که به نیازهای صنعت به شیوه ای چابک، پاسخگو و فراگیر پاسخ می دهد و بر همکاری موثر و بهبود مستمر تمرکز دارد.

در دریافت جایزه ISO LDE، کمیته بیشتر به دلیل فعالیت پیشگیرانه، حجم بالای استانداردهای کیفی، رشد تعداد شرکت کنندگان در فرآیند استانداردسازی و اتخاذ رویکردی نوآورانه در کار کمیته شناخته شد.

با اعلام برنده جایزه، رئیس ISO، Eddy Njoroge، ISO-TC-184-SC 4 را به دلیل رهبری قوی آن، الهام بخشیدن به نمایندگان و کارشناسان این بخش در جهت اجماع برای توسعه استانداردهایی که تفاوت ایجاد می‌کند، تحسین کرد.

وی گفت: “ISO-TC-184-SC 4 کار برجسته ای در تعامل با سازمان ها و افراد ملی و بین المللی برای پاسخگویی به مسائل نوظهور انجام داده است.”

“رویکرد نوآورانه و فراگیر آنها آنها را قادر می سازد تا به موقع به همه گیری کووید-19 واکنش نشان دهند و به طور موثر با شرایط در حال تغییر سازگار شوند، مانند کار موثر در زمینه جلسات از راه دور.”

جایزه LDE عملکرد برتر کمیته ISO، شامل فرآیندها و راه حل های نوآورانه و کارآمد را که ارائه خدمات عالی را تضمین می کند، به رسمیت می شناسد.

ISO/TC 184/SC 4 متشکل از کارشناسان صنعت از بیش از 30 کشور به همراه 25 سازمان رابط مانند انجمن بین المللی اطلاعات و کیفیت داده ها (IAIDQ)، شورای بین المللی مهندسی سیستم ها (INCOSE) و ASM International است. در سال 1984 تأسیس شد و دبیرخانه آن در حال حاضر توسط ANSI، عضو ISO برای ایالات متحده آمریکا اداره می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا